Kraków, dzięki swojej szerokiej bazie obiektów hotelowych, restauracyjnych oraz kulturalnych i rozrywkowych jest idealnym miejscem na organizację konferencji. Nie bez znaczenia pozostaje łatwy dostęp do publicznego i prywatnego transportu. W obrębie samego miasta i w jego okolicach znajdziemy obiekty z idealnymi warunkami do planowania i wszechstronnego przygotowywania wszelkich wydarzeń biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Szeroka gama ofert

Kraków ma bardzo bogatą ofertę dotyczącą organizacji konferencji i szkoleń. Nowoczesne międzynarodowe sieci hotelowe oferują nam specjalistyczne centra konferencyjne. Mniejsze hotele zlokalizowane w zabytkowych budynkach zapewniają bardziej kameralne warunki na mniejsze spotkania biznesowe i szkolenia w niewielkich grupach. W sumie w Krakowie jest około 200 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 25 000 m2. Oprócz wyspecjalizowanych ośrodków oraz hoteli wyposażonych w sale konferencyjne i szkoleniowe, w Krakowie można znaleźć wiele rozwiązań umożliwiających zorganizowanie konferencji w miejscach o specjalnych, niestandardowych i unikalnych cechach. Oto kilka przykładów ciekawych propozycji dla organizatorów szkoleń:

Kompleks Konferencyjny w Międzynarodowym Centrum Kultury

Kompleks konferencyjny w Międzynarodowym Centrum Kultury, zlokalizowany jest przy Rynku Głównym, w samym sercu najbardziej reprezentatywnej części miasta, w pobliżu licznych restauracji i hoteli, z łatwym dostępem do Dworca Głównego, przystanków autobusowych i tramwajowych oraz lotniska. Ten obiekt konferencyjny oferuje najwyższy komfort i najlepsze udogodnienia techniczne. Wyposażenie pomieszczeń oraz standardy obsługi gości, są również najwyższej jakości.
Remont budynku głównego i jego aneksu, w tym modernizacja sali konferencyjnej, został zakończony w styczniu 2009 roku. Obecnie kompleks konferencyjny ma wiele różnych pomieszczeń, a wśród nich: salę plenarną na 200 osób, sale wykładowe oraz sale konferencyjne.

Filharmonia Krakowska

Filharmonia Krakowska wynajmuje swoje pomieszczenia na imprezy kulturalne i konferencje. Sala koncertowa Philharmonic ma 693 miejsca (grand floor, balkony i VIP boxy). Złota Sala znajduje się na pierwszym piętrze budynku i doskonale nadaje się do potrzeb organizatorów bankietów, sympozjów lub konferencji czy szkoleń. Pomieszczenie liczy 134 m2 może pomieścić około 100 osób. Wysokie, stylowe okna i balkon wychodzą na najpiękniejszą część Plant, a ciekawy „złoty” wystrój tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Hotel Lenart koło Wieliczki

Futurystyczna fasada tego niezwykłego obiektu wyróżnia go pod względem architektonicznym. Oprócz tego, że jest to jeden z najlepszych hoteli w Wieliczce, może pochwalić się rozbudowanym centrum szkoleniowo-konferencyjnym. Tutejsze przestronne sale konferencyjne są doskonale wyposażone. Łatwo wybierzemy spośród nich pomieszczenie idealnie dopasowane do potrzeb naszego szkolenia.

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)