Kraków nazywany bywa miastem artystów, kultury i tradycji. To magiczne miejsce z bogatą historią, pełne niezwykłych zakątków i ciekawych ludzi. Tylko tutaj można doświadczyć stylowych przejażdżek dorożkami przez historyczne ulice, posmakować doskonałych dań w jednej z wyrafinowanych restauracji przy Rynku, spacerować po romantycznych Krakowskich Plantach lub po Bulwarach Wiślanych, a nawet spotkać się ze smokiem w pobliżu Wzgórza Wawelskiego.

Tutaj też możesz zorganizować wymarzone wesele i przyjęcie, które zauroczy wszystkich gości. Pokoje zamkowe, ogrody królewskie, romantyczne dworki, ekskluzywne restauracje i tradycyjne karczmy – wszyscy znajdą tutaj swoje miejsce i swój styl. Przedstawiamy tu tylko dwie propozycje miejsc, w których może odbyć się niepowtarzalne przyjęcie. W Krakowie i jego okolicach jest wiele innych obiektów tego typu.

Willa Decjusza

W Krakowie znajduje się ukryty klejnot zwany Willą Decjusza, elegancka restauracja położona w bajecznej renesansowej rezydencji. W hotelu Willa Decjusza, z pięknego tarasu, można podziwiać wspaniałe widoki. Obiekt usytuowany jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Tę restaurację otoczoną przyrodą dzieli zaledwie 5 km od Rynku Głównego w Krakowie i 7 km od lotniska Balice.

W ofercie tutejszej restauracji znajduje się wysokiej jakości jedzenie, najlepsze potrawy kuchni polskiej i europejskiej, które zapełniają menu wielką różnorodnością smaków. Składniki są starannie wybrane i dostarczane przez wiarygodnych dostawców. Dopełnieniem menu jest bogaty wybór win. Wnętrze jest stylowo i gustownie urządzone, a czerwone cegły dodają mu specyficznego charakteru.

Hotel Lenart w Wieliczce

Hotel Lenart zlokalizowany jest w pobliży słynnej wielickiej kopalni soli. Obiekt z miejsca przykuwa wzrok. Wszystko za sprawą futurystycznej elewacji ze stali. Nowoczesny styl przyciąga młode osoby, ceniące nietuzinkowe miejsca. Hotel od lat zdobywa doświadczenie w organizacji weselnych przyjęć i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Profesjonalna obsługa jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby i oczekiwania młodej pary w jej najważniejszym dniu.

Przyszli nowożeńcy mają do wyboru jedną z trzech przestronnych, klimatyzowanych sal weselnych, posiadających wydzielone miejsca do tańca oraz wyposażonych w rzutniki multimedialne. Największa jest sala Klonowa, która jest w stanie pomieścić nawet 350 osób. Druga co do wielkości to sala Wiśniowa, która przyjmie nawet 200 gości. Najmniejsza, ale mieszcząca ponad 160 weselników sala Oliwkowa posiada przenośny parkiet do tańca.

Ogromnym udogodnieniem, zarówno dla personelu, jak i weselników jest fakt, że każda sala posiada swoją własną kuchnię. Oprawa kulinarna przyjęcia spoczywa w rękach szefa kuchni tutejszej Restauracji pod Kominem.

Kategoria:

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)