Zorganizowanie konferencji w okolicach Krakowa nie stanowi obecnie najmniejszego problemu. W Małopolsce istnieje mnóstwo nowoczesnych obiektów konferencyjnych, w których można przeprowadzić zarówno jednodniowe szkolenie dla pracowników, jak i wielodniową konferencję. Salę konferencyjną wynajmiemy zarówno bliżej miasta. Wówczas uczestnicy konferencji będą mieli okazję zwiedzenia Grodu Kraka. Znajdziemy również sale konferencyjne położone pośród przepięknych małopolskich krajobrazów. Trudno wybrać lepsze miejsce na zorganizowanie konferencji, niż Kraków i jego okolice. Miasto to przecież należy do jednych z najintensywniej rozwijających się ośrodków biznesowych i kulturalnych. A jego architektura, zabytki i okoliczne krajobrazy zachwycają przyjezdnych. Baza hoteli organizujących konferencje jest tutaj niezwykle bogata.

Zderzenie z tradycją w Dworze Sieraków
Dwór Sieraków stanowi fantastyczne połączenie nowoczesnych warunków z tradycją i historią. Konferencja zorganizowana w takim miejscu będzie naprawdę imponującym i eleganckim wydarzeniem. Zacisze staropolskiego dworku stwarza idealne warunki dla uczestników konferencji. Wystrój wnętrz jest typowo starodawny. Jednak sprzęt oraz wyposażenie sal, jak najbardziej nowoczesne. Po wykładach, prelekcjach i prezentacjach uczestnicy mogą zrelaksować się przy kominku lub podziwiać interesujące obrazy i ryciny.

Zaplecze konferencyjne dworu jest bardzo profesjonalne. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostają trzy sale o różnych rozmiarach, z dobrej jakości sprzętem audiowizualnym. Można tu również skorzystać z usług koordynatora, który zadba o cała oprawę konferencji np. dodatkowe atrakcje. Ponieważ Dwór Sieraków znajduje się w pobliżu Krakowa, udział w konferencji można połączyć ze zwiedzaniem tego miasta.

Nowoczesne zaplecze Hotelu Lenart w Wielicze
Hotel Lenart w Wieliczce to kolejny obiekt wart zainteresowania. Jego lokalizacja jest wręcz idealna. W sąsiedztwie Hotelu znajduje się słynna Kopalnia Soli, a dojazd do centrum Krakowa nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jeżeli chodzi o organizację konferencji Hotel posiada wszelkie możliwe udogodnienia. Istnieje tutaj aż 11 nowoczesnych sal konferencyjnych o różnej wielkości. Ich łączny metraż to aż 1250 metrów kwadratowych. Jeżeli zatem organizujemy konferencję na dużą skalę w pobliżu Krakowa trudno o lepszy wybór. Ogromną pomocą dla organizatorów jest wykwalifikowany pracownik techniczny, który czuwa nad całym przedsięwzięciem. Uczestnicy konferencji mogą także skorzystać z Centrum SPA i bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych.

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)