Konferencje, zwłaszcza te kilkudniowe stanowią dla uczestników spore obciążenie. To naturalne, że wysłuchując kilkugodzinnych prelekcji czy uczestnicząc w prezentacjach multimedialnych mogą oni czuć się zwyczajnie zmęczeni. Dlatego relaks w hotelowym SPA na zakończenie intensywnego pod względem fizycznym i psychicznym dnia, może być doskonałym pomysłem. Rozwiązanie to sprawia, że uczestnicy konferencji są bardziej przychylnie nastawieni do organizatora. Natomiast dla pracowników biorących udział w konferencji firmowej jest swego rodzaju motywacją.

Konferencja i SPA. Czy to wypada?
Możemy zastanawiać się czy relaks w SPA dla uczestników konferencji nie obniży jej prestiżu i czy nie będzie wpływał negatywnie na wizerunek firmy i rangę wydarzenia. Wszak konferencja kojarzy nam się zazwyczaj ze sporym wysiłkiem umysłowym i ciężką pracą. Konferencje połączone z zabiegami SPA stają się jednak coraz bardziej popularne. Z pewnością rozwiązanie to niesie ze sobą wiele korzyści.

Zalety konferencji z pobytem w SPA
Przede wszystkim tego rodzaju konferencje robią doskonałe wrażenie na klientach i kontrahentach firmy. Może od nich zależeć dalsza, owocna współpraca. Poza tym w dobie pięknych i nowoczesnych sal konferencyjnych, doskonałej obsługi uczestników i świetnego cateringu trudno zaskoczyć czymś uczestników. Odpoczynek w SPA dołączony do zaproszenia z pewnością wielu mile zaskoczy. Wpłynie również pozytywnie na postrzeganie marki.

Poza funkcją reprezentacyjną, konferencje SPA mają również silny wpływ na przebieg samej konferencji. Zabiegi SPA pomagają, bowiem w regeneracji uczestników. Pozwalają pozbyć się zmęczenia i jasnym umysłem przystąpić do wydarzeń konferencyjnych w kolejnym dniu.

Nie da się ukryć, że wiele konferencji ma dosyć formalny charakter. Nie ma podczas nich miejsca na prywatne rozmowy, bliższy kontakt czy zawieranie znajomości. Pobyt w SPA umożliwia spędzenie czasu z uczestnikami konferencji w mniej formalnych warunkach.

Konferencja w Hotelu Lenart
Hotel Lenart w Wieliczce to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji połączonej z pobytem w SPA. Z jednej strony posiada świetne zaplecze konferencyjne, z drugiej zaś do dyspozycji gości pozostaje Centrum SPA. Uczestnicy konferencji mogą zregenerować swoje siły i odpocząć podczas licznych zabiegów poprawiających kondycję ich zdrowia oraz urody. Czeka na nich jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, lodospad oraz wiadro bosmana. Zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże z pewnością umożliwiają błogi relaks.

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)