Na liści gości weselnych bardzo często znajdują się osoby z innych stron Polski lub nawet z innych krajów. Podejście do zapewnienia im noclegu bywa różne, ale większość par czuje się zobowiązanych do znalezienia gościom miejsc noclegowych. Jeżeli liczba przyjezdnych weselników jest bardzo duża, warto pomyśleć o zorganizowaniu wesela w hotelu. Rozwiąże to kilka problemów na raz. Jakie są zalety wesela w hotelu?

Profesjonalne sale i zaplecze gastronomiczne

Obiekty zajmujące się organizacją przyjęć weselnych z reguły są do tego doskonale przygotowane. Posiadają jedną lub kilka sal weselnych, o powierzchni odpowiedniej, by przyjąć nawet dużą liczbę gości. Przy właściwym rozplanowaniu przestrzeni każda z sal może posiadać nawet własną kuchnię. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno ze względu na obsługę, jak i komfort gości. Hotelowe restauracje potrafią stworzyć specjalne weselne menu, a doświadczona obsługa doskonale zaopiekuje się weselnikami.

Miejsca noclegowe na miejscu

Zmęczeni goście mogą od razu udać się do swoich pokojów. Nie ma potrzeby planowania dodatkowego transportu dla weselników. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej zarezerwujemy pokoje dla gości. Często korzystając z takich kompleksowych usług, możemy liczyć na spore upusty cenowe. Pod względem organizacyjnym wesele w hotelu jest strzałem w dziesiątkę. Wszyscy przyjezdni goście znajdują się w jednym miejscu. Rano po przyjęciu mogą odświeżyć się i zjeść śniadanie. Nie muszą wyruszać od razu w długą podróż do swoich domów.

Atrakcje dla nowożeńców

Nowożeńcy spotykają się w wielu hotelach z specjalnym traktowaniem. W wyjątkowym dniu swojego ślubu mogą cieszyć się komfortem i niespodziankami przygotowanymi tylko dla nich. Po zabawie weselnej mogą odpocząć w apartamencie dla pary młodej. Rano czeka na nich śniadanie podane wprost do pokoju, butelka szampana czy kosz owoców.

Oferta weselna Hotelu Lenart

Jednym z najlepszych hoteli oferujących parom młodym swoje usługi w zakresie organizacji wesela jest Hotel Lenart położony w doskonałej lokalizacji w Wieliczce koło Krakowa. W Hotelu dostępne są trzy przestronne sale, z których największa może pomieścić nawet 350 gości. Sale są klimatyzowane, posiadają własne rzutniki multimedialne oraz zaplecze kuchenne. Weselne menu planowane jest w konsultacji z przyszłą młodą parą przez szefa hotelowej Restauracji pod Kominem. Organizując wesele w tym obiekcie można spodziewać się profesjonalnej i życzliwej obsługi na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że Hotel Lenart od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zdobywając bogate doświadczenie podczas organizacji kolejnych przyjęć weselnych. Goście z pewnością docenią nowoczesny, futurystyczny styl budynku, który robi ogromne wrażenie.

Kategoria:

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)