Przyjęcie weselne bez dzieci traci dużo na swoim uroku. Dziecięcy śmiech i zabawa potrafi stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę. Wiele z hoteli organizujących wesela swoją ofertę dostosowuje do potrzeb najmłodszych uczestników imprez. Jeżeli na naszym przyjęciu weselnym mają być obecne dzieci, warto pomyśleć o obiekcie, który zapewni atrakcje i dogodne warunki także najmłodszym weselnikom.

Dlaczego warto zorganizować wesele z dziećmi?

Chociaż istnieją osoby, dla których dzieci na weselu to po prostu problem, dla większości przyjęcie weselne bez najmłodszych członków rodziny jest nie do pomyślenia. Oczywiście, zapraszając na wesele dzieci trzeba liczyć się również z ich kaprysami i marudzeniem. Wynika ono najczęściej ze zmęczenia zabawą. Jednak dzieci sprawiają, że sztywne przyjęcie zmienia się w rodzinna uroczystość. Spontaniczność dzieci powoduje, że dorośli biorący udział w weselu chętniej włączają się do wspólnej zabawy. Zapewniony nocleg w hotelu, w którym odbywa się przyjęcie, pozwala dzieciom na odpoczynek podczas, gdy rodzice mogą bawić się dalej na przyjęciu.

Opcje dla dzieci w Hotelu Lenart

Hotele posiadające w swojej ofercie rozmaite udogodnienia stworzone z myślą o najmłodszych nie należą dziś do rzadkości. Przykładem jest oferta Hotelu Lenart w Wieliczce pod Krakowem. Obiekt ten jest niezwykle przyjazny dla rodzin z dziećmi. Nie brakuje tu udogodnień i promocji związanych z uczestnictwem dzieci w przyjęciu weselnym. W niektórych hotelach za pobyt dziecka zapłacimy dokładnie tyle samo, co za pobyt osoby dorosłej. Inaczej jest w przypadku wielickiego hotelu. Dzieci w wieku do 6 lat mieszkają w nim całkowicie za darmo! Natomiast za pobyt dziecka w wieku od 7 do 12 lat płaci się połowę ceny. To bardzo korzystne rozwiązanie. Kolejne udogodnienie to specjalny kącik do zabawy oraz mini kino, w którym wyświetlane są bajki. W trakcie przyjęcia dzieci znudzone weselną zabawą mogą spędzić ciekawie czas. Co więcej, hotel oferuje usługi animatora. Nie tylko wymyśla on dla dzieci interesujące gry i zabawy, ale również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Rodzice mają, zatem chwilę wytchnienia wiedząc, że ich pociechy znajdują się pod opieką wykwalifikowanej osoby.

Jeżeli chodzi o sam nocleg, pokoje w Hotelu Lenart są idealne dla dzieci, przestronne i nowoczesne. Poza zwykłymi pokojami, udostępniany jest także bardzo duży pokój rodzinny. To doskonałe rozwiązanie, zapewniające spokój i komfort. W standardzie jest oczywiście łazienka w każdym pokoju, klimatyzacja oraz bezpłatne i bezprzewodowe Wi-Fi.

Kategoria:

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)