Jednodniowe szkolenia z reguły nie powodują kłopotów związanych z wynajęciem sali. Można przecież wykorzystać firmową salę konferencyjną albo nawet przeprowadzić szkolenie na stanowiskach pracy. Sytuacja zmienia się w przypadku szkoleń kilkudniowych. Zorganizowanie ich w firmie nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Dlatego warto rozważyć wynajęcie zewnętrznej sali konferencyjnej w jednym z hoteli oferujących takie opcje. To spore przedsięwzięcie pod względem logistycznym przejmuje wówczas hotel. Dysponuje on nie tylko profesjonalnie wyposażoną salą szkoleniową. Może nam zaoferować szeroki zakres dodatkowych usług. Dzięki temu przeprowadzenie szkolenia będzie łatwiejsze.

Oferta hoteli
Trudno o bardziej komfortowe rozwiązanie w sytuacji organizacji szkolenia kilkudniowego, niż skorzystanie z kompleksowych usług hotelu. Jeden obiekt jest w stanie zapewnić nam bazę konferencyjną, noclegową oraz gastronomiczną. Nasza rola ogranicza się, zatem jedynie do wcześniejszego zarezerwowania sali. Wiele z hoteli posiada więcej, niż jedną salę konferencyjną. Niektóre dysponują całym kompleksem szkoleniowo-konferencyjnym. Istnieje, zatem możliwość idealnego dostosowania sali do charakteru szkolenia oraz liczby jego uczestników. Ogromnym atutem wynajmowanych sal szkoleniowych jest ich wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pozwoli na przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia. Obsługa techniczna czuwa nad urządzeniami i zapewnia szybką pomoc w razie jakichkolwiek awarii czy problematycznych sytuacji. Dzięki zapleczu noclegowemu uczestnicy szkolenia nie muszą dojeżdżać do obiektu w trakcie kolejnych dni jego trwania. Mogą również zrelaksować się na hotelowym basenie, w siłowni czy centrum SPA.

Kompleksowość. Słowo klucz.
Uczestnikom kilkudniowych szkoleń trzeba zapewnić także wyżywienie. Wynajmując salę szkoleniową w hotelu, catering otrzymamy w pakiecie. Co więcej, w hotelowej restauracji uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z poczęstunku w postaci kawy, herbaty, ciastek czy owoców. To również doskonałe miejsce na przerwę obiadową czy wspólną kolację po ciężkim dniu spędzonym na nauce. Możliwość integracji jest z reguły bardzo ważnym elementem każdego szkolenia. W trakcie takich mniej formalnych spotkań nawiązują się głębsze relacje, które sprzyjają potem bardziej efektywnej współpracy. Pracownikom zazwyczaj bardzo odpowiada taka forma szkolenia. Mają okazję oderwać się od codziennej pracy w firmie, a jednocześnie zdobywają potrzebną wiedzę i umiejętności. Zmiana otoczenia ma bardzo pozytywny wpływ na zaangażowanie uczestników szkolenia.

Tags:

Brak odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Sklep z akcesoriami do domowej produkcji alkoholi
Leśny Dwór - Pensjonat w Karpaczu

Archiwa
Polecane

tu można dodac linki tekstowe (lub wymienić widget na html i dodać bannery)